Nüüd siis ka mina, mõtlen õudusega seda arvutisse toksides. Meie esimene targutus Laborist. Mina, kelle eesti keele hinded ja kirjandid olid kahe ja kolme vahel. Priidu kirjandeid pole lugenud, aga vähemalt tema vanemad olid õpetajad.

Kes köögielu teab, siis seal tabuteemasid ei ole ja kui on vaja lammutatakse kõik pisiasjadeni lahti.  Väga otsekoheselt ja ümber nurga ei viitsi keegi keerutada. Nüüd siis aga kirjutades ja teades, et kõik jääb internetis alles tuleb  nagu ennast tsenseerida. Ilmselt mõne hea anekdoodi ikka lisame vahel sisse. No näiteks see mägraga, aga veidi hiljem. See on Priidu suust kuuldud.  

Mina püüan olla vähem emotsionaalne kui ma tavaliselt olen. Priidust ei tea.

Põhjus, et miks siis nüüd?

Neid põhjuseid on mitu.

Me teeme nii palju põnevaid asju siin Laboris.

Miksmittetoidugamängida

Meil on võimekad ja targad seadmed, mis igapäevaselt kasutades meidki harivad. Jagame seda saadud kogemust.

Kõikidest vahvatest seadmetest, tehnoloogiatest, nugadest, toorainetest ning katsetustest iga kord veidi lähemalt.

Meil on vahvad külalised, kes teevad meie päevad ja õhtud kordumatuks. Vahel on neil ka kummalised soovid ja panevad meie oskused proovile.

Lisaks on meie sees palju mõtteid, emotsioone ja kasuliku informatsiooni, mida tahaks teiega jagada. Igasugu teemadel.

Lisame siia pilte, videosid meie tegemistest. Ilmselt ka muusikast mida taustal kuulame, siis kui külalisi pole. Ilmselt olete näinud meie Rävala 10 akendest mööda jalutades meid naeruste ja õnnelike nägudega süüa valmistamas.

9 muna

 

Aga nüüd siis Priidu lugu- mees ratsutab mõõda kõrbe ja lõpuks leiab oaasi, kus on meelelahutusasutus. Läheb sisse ja küsib millised võimalused on. Kahjuks on võimalused enam kui tagasihoidlikud. Lõpuks peremees poetab, et tegelikult on üks mäger. Mees seepeale, et mis teha – tuleb mägraga leppida. Toimetab ära ja ratsutab minema. Mõnede kuude pärast on ta pärast pikka retke samas kohas tagasi ja sama murega mis eelmine kord. Peremees lõpuks teavitab, et olukord on veelgi hullem- mäger on surnud. Mehel meel mõru, aga seepeale peremees ütleb, et tead-  meil on üks päris hea temaatiline film- „Mees ja mäger“.

Ja siit meie üks lemmiklugu, millega tavaliselt päeva alustame.